OGŁOSZENIA PARAFIALNE

II NIEDZIELA ZWYKŁA
17 stycznia 2021

 1. Jutro rozpocznie się w Kościele Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Pan Jezus dał nam przykład modlitwy, abyśmy byli jedno. Niech ten czas będzie dla nas okazją do modlitwy i refleksji nad tym, czy wykorzystujemy wszystkie dary i umiejętności, żebyśmy byli znakiem jedności w dzisiejszym świecie.
 1. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary złożone podczas dzisiejszej kolekty na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
 1. Dzisiaj przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na ogrzewanie naszego kościoła. Polecam ją ofiarności parafian.
 1. Msze Święte w czasie kolęd sprawowane są w dni powszednie o godz. 9.30 oraz o godz. 18.00 w intencji rodzin danej trasy kolędowej.
 1. Biuro parafialne czynne jest w czasie kolęd codziennie po Mszy Świętej o godz. 9.30 oraz w niedzielę po Mszach Świętych.
 1. Ze względu na limit wiernych w kościele serdecznie zapraszam na Mszę Świętą niedzielną już w sobotę o godz. 18.00 oraz w niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 12.00.
 1. W środę po Mszy Świętej o godz. 9.30 nowenna do MBNP.
 1. W czwartek, 21 stycznia obchodzić będziemy Dzień Babci, a w piątek, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.
 1. W piątek o godz. 9.15 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 1. W przyszłą niedzielę zgodnie z apelem naszego Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny odbędzie się przed kościołem zbiórka do puszek w celu pomocy ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji. Polecam ją szczególnej Waszej ofiarności.
 1. Trwają odwiedziny duszpasterskie naszych rodzin. Plan kolęd wywieszony jest w gablocie przy kościele oraz zamieszczony na stronie internetowej parafii.
 1. Ofiary na kwiaty do kościoła można składać do skarbony pod chórem.
 1. Wszystkim świętującym w tym tygodniu urodziny, imieniny i inne rocznice przekazuję jak najserdeczniejsze życzenia. Miłej i błogosławionej niedzieli.

© Copyright - Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Lęborku